اين روزهای برفی

b.JPG

a.JPG

تهران را دوست دارم برفیش را بیشتر...

هیچ دقت کردین شهری به شلوغی و کثیفی تهران وقتی یک دست سفید پوش میشه چقدر دوست داشتنی تره...این روزها هوا برای مسیحیان عزیز کریسمس واقعیه...خواسته احساس غربت نکنن!

SmileyCentral.com

c.JPG

برف که تازه می باره مثل روح آدمی می مونه..تازه و بکر و دست نخورده..اما بعدش هی  آدمهای مختلف میان و میرن و جای گامهاشون می مونه..کم کم هم از اون یک دستی در میاد و گِل و شلی میشه!آدمی هم همینطوره وقتی تازه به دنیا اومده سفیده و یک رنگ و یک دست...بعدش کم کم یا خودش لگد مالش می کنه یا بقیه و دیگه اون روح سفید و نانوشته نیست...کم کم سیاه میشه و دیگه اثری ازش باقی نمی مونه...حالا بگردیم ببینیم چقدر از وجودمون هنوز دست نخورده مونده؟ میشه هنوز با برفهای تمیز وجودمون یه آدم برفیه درست و حسابی ساخت یا نه؟

P1040082.JPG

راستی کسی می دونه اسم این میوه های ریز قرمز رنگ چیه؟ شبیه به نارنگی کوچیک هستند! آدم لذت می بره وقتی می بینه توی سرما همچنان ایستاده اند سر جایشان...

/ 20 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

دعا مي كنم كه هميشه دلت مثل برف پانخورده پاك بمونه و اگر هم آدماي ديگه اومدن و لگد مالش كردن دوباره برف تازه روش بباره و آلودگي ها رو پاك كنه.

مزدا

سلام من مزدا باقری هستم . سه سالمه. داداشم آرین که نمی‌دونم یه مدتیه کجاست یه وبلاگ داره و منم که داشتم از حسودی می‌مردم تازگی یه وبلاگ درست کردم. به ما سر بزنین. بقول مامان و بابا قدمتون سر چشم. من شما رو لینک کردم اگه می‌شه شما هم لینک وبلاگ ما رو اضافه کنین. وبلاگ من: www.mazdabagheri.blogfa.ir وبلاگ داداشم آرین: www.arianbagheri.blogf.ir

ننه گلی

سلام امروز که تعطيل نشد حالا ايشالا روزای بعد.

آزاده حقيقت پناه

با سلام.هم مطالب وبلاگتون بسيار جالب بودو هم عکسهايی که از مناظربرفی تهران گرفته بودين بينهايت زيبا بود.خيلی لذت بردم. اسم آن ميوه ای که گفته بودين اگه اشتباه نکنم(کامکوآت)است.کامکوآت خيلی کوچکتر از نارنگی است. خوش به سعادت انسانی که روحش به همان پاکی و بکری اولين روز زندگيش باشد.آيا واقعا چنين کسی پيدا ميشود؟

afshin,germani

.......... ضمن همدردی با خانواده های این عزیزان و ......... به اميد آزادي تمامي یارانمان

مزدا

دوست جونای عزیز سلام برای شرکت در یه امر خیر و مشارکت در تدوین دایره‌المعارف راه‌های ذله کردن مامان خانومی‌ها منتظرتون هستیم. هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم!!!

ننه گلی

سلام فافالو کجايی؟اوضاع خوبه؟

پريسا مامان کيا

سلام عزيزم پس شما هم حسابی برف دار شدين ها.........چه عکسای قشنگی کلی ياد قديما افتادممنم اپم