ورزش بانوان

زمانی ما بسکتبال بازی می کردیم اون هم از نوع حرفه ای!!!..البته می گم حرفه ای یکهو هول برتون نداره خیال کنید مثل آقای گل فوتبال بودیم ها ! نه ! اصلاً از این خبرها نبود.....همه از جیب خرج می کردند و.... بماند...بگذریم قصد ذکر مصیبت ورزش بانوان و شرایط تیم ها و... نبود میخواستم مجبورتون کنم که یه خبر جالب بخونید!
۲سال پیش که ما یه حامی مالی داشتیم (که تنها اسمش رو یدک می کشیدیم) برای بهبود وضعیت تیم از دوتا بازیکن اهل نیجریه استفاده می کردیم...!خیلی خوب بود...وای بازی هاشون معرکه بود..اما بی نواها گرفتار مهمان نوازی عمیق ما ایرانی ها شدند و جوری به کشورشون برگشتن که دیگه شاید حالا حالا ها هم این طرف ها نیان!!! امروز داشتم دنبال مطلبی می گشتم که به خبری در همشهری آنلاین برخوردم...خیلی جالب و کامل در مورد بازیکن های ما نوشته بود...بخونید..البته متاثر کننده است که اینقدر ورزش ما به خصوص بانوان عقب مانده است...و با این سیاست های در پیش گرفته شده بهتر هم نخواهد شد. من بیشتر افسوس می خورم چون از نزدیک می شناختمشون و از دور و نزدیک مشکلاتشون رو می دونستم..اما واقعیت اینه که ما هم نتونستیم کار زیادی براشون انجام بدیم...
اما از همه جالب تر این بود که دوتا بازیکن ما کلی از نیجریه تعریف می کردند و اینکه بر خلاف تصور ما خانم ها خیلی پیشرفته هستند و اآنچه که از آفریقا تصور می کنیم چقدر اشتباهه...شاید همونقدر اشتباه که اونها در مورد ما و ایران فکر می کنند.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
متولد آذر

خوب میتونیم به خودمون تبریک بگیم که انقدر همه رو جذب کشورمون میکنیم . این هم هنریه برای خودش و از قدیم گفتن "هنر نزد ایرانیان است و بس ! یکی دیگه از هنرهای منحصر بفردمون اینه که تحمل آدم حسابیها رو در کشور نداریم . زود احساس میکنیم که جامون رو تنگ کردند و سریع یه بیل میندازیم زیرشون و شوتشون میکنیم برن . حالا اصلا فرقی نمیکنه که این آدم حسابی ایرانی باشه یا نه .

آرزو مامان آرش

یادش به خیر [شوخی] ولي گذشته از همه سختي‌هاش هنوز يادآوريش شوق خاصي در من ايجاد ميكنه كه ديگه هيچ تجربه ديگري تو زندگيم لذت آن دوران را برام نداره [زبان]