پست یکماه پس از نوروز!

خب این پست نوروزیِ من دچار طلسم شده!! درواقع می خواستم یکعالمه عکس هم بذارم و متاسفانه دوربینم ویرووسی شده و خب فعلاً دسترسی به عکس‌ها امکانپذیر نیست. پس منم بی‌خیالِ عکس می‌شم و یه مرورِ کوتاه به روزهای آغازین سال می‌کنم زبان:

امسال رو به زیبایی آغاز کردیم و همان روز اول فروردین با هردو خانواده راهیِ اصفهان شدیم.شهر اصفهان رو با تمامِ پیشینه‌ی تاریخیش دوست دارم و با وجود اینکه بیش از ده بار در سال‌های پیش با تیم ورزشیمون به این شهر سفر کرده‌بودم اما این‌بار باز هم برام دوست‌داشتنی بود و بسیار لذت‌بخش‌تر.

 

یکی از معدود عکس‌هایی که تونستم از دوربین زنده کنم!

میدان نقش جهان

 

90/1/2 : مغازه‌های دوست داشتنی و زیبای نقش‌جهان، چایخانه حاج‌میرزا که در پس‌کوچه‌های میدان بود، عمارت زیبای عالی‌قاپو و مساجدِ دور میدان نقش جهان،خوردنِ بریانی که فوق‌العاده بود

 

 

دزدی عکس از دوربین خاله جان

عمارت عالی قاپو

 

90/1/3: منارجنبان، باغ پرندگان و آتشگه

90/1/4 : پل خواجو، هشت بهشت، چهل‌ستون( چقدر این عمارت زیبا بود...نقش‌های ماندگار روی سقف‌ها و دیوارها و زیبایی‌های خیره‌کننده)

در کنار همه‌ی این زیبایی‌ها همراهی عزیزان و دیدار اقوام و ... هم روزهای شادی را برامون رقم زد.

از اونجایی که تصمیم داشتیم یه‌کم فرهنگی‌تر باشیم در سالِ جدید، بعد از سفر یه بازدید از "کاخ گلستان" داشتیم که اونجا هم فوق العاده بود و ظاهراً تا چند وقت اخیر چندان اجازه بازدید ازش داده نشده بود و حسابی لذت بردیم...خیلی عجیب بود که در قلب مرکز شهر تهران چنین باغ و کاخی وجود داشت که هیچ اثری از هیاهوی شهر رو نمی‌شد دید!

گردش و رفتن به دامان طبیعت و کوه و ...هم چاشنیِ تمام این روزها بود...

سالِ جدید با تمام خوبی‌هاش آغاز شده و تنها آرزویم شادی برای همه‌ی دوستان و عزیزانم هست...شادی برای همه‌ی مردم...روزگاران شادی داشته باشید.

 

/ 10 نظر / 6 بازدید