همه چی باهم

عید همگی مبارک...نماز  و روزه هاتون قبول

یه چندروزی برای دوره‌ی آموزشی رفته بودم همدان که البته دوتا مسابقه ی دوستانه هم داشتیم...بسیار عالی بود هم دوره‌‌ای که گذروندم وهم همدان و آب و هواش...( هرچند که تهران هم بی‌بهره نبوده از هوای پاییزی)..همدان شهر قشنگیه و تاریخ و تمدن کهنی داره..بالاخره یه زمانی پایتخت بوده برای خودش ...به دلیل فشردگی برنامه هایی که داشتیم فقط چندجای دیدنی رو بازدید کردیم...از همه زیباتر و دیدنی‌تر " غار علیصدر" بود..جایی که هم ترس میومد سراغت هم لذت...واقعا ابهتش آدم رو می‌گرفت.

 

 

یک روز هم رفتیم آرامگاه ابوعلی سینا پزشک حاذق ایرانی و باباطاهر عریان

                                       

 

 

اینجا هم کتیبه‌های گنج‌نامه است که یادگاری ست از داریوش و خشایار شاه هخامنشی.

 

اما چیزی که در این سفر توجه من رو جلب کرد پیشرفت چشمگیر دخترانی ‌ست که در شهرستان‌های ما زندگی می‌کنند.در این کلاس آموزشی از شهرهای دیگر هم  حضور داشتند و جالب بود که هم از لحاظ ظاهری و هم به روز بودن اطلاعات و توانایی‌هاشون چیزی کم نداشتندو من به عنوان یک زن احساس غرور کردم که زن ایرانی با این‌همه محرومیت و سختی باز هم توانسته به این درجه از پیشرفت دست پیدا کنه .

 

سالروز تولد هم درکنار خانواده ی دومم بودم..یعنی تیم بسکتبالمون..کسانی که بیش از نیمی از عمرم رو در کنارشون سپری کردم ( هرچند دوری از خانواده کمی برام سخت بود ، خصوصاً در این روز) و یه تولد کوچولو داشتیم آن هم در اولین ساعات روز تولدم...۵صبح...

 

 

/ 16 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

دوست من، یادت باشد که لیوان آب را همین امروز زمین بگذاری زندگی همین است!

آزاده

سلام فاطمه جان.تولدتون مبارک.انشاا... تولد 150 سالگیتونو درکنار عزیزان جشن بگیرین.رسیدنتون از سفر همدان بخیر. من هم چندباری همدان رفتم.بار آخر همین 6سال پیش بود.همه مکانهایی که عکس گذاشتین دیدیم.واقعا زیبا و پر ابهته.مخصوصا غار علیصدر که نمایانگر قدرت لایتناهی خداونده.هیچ مهندسی با بالاترین درجه تبحر در علم نمیتونه همچنین اثر ماندگاری خلق کنه.واقعا زیباست.انشاا... به شما هم خوش گذشته باشه. شادو پیروز باشید و در احاطه خوبیها

زهرا

چه پست خوبی بود فافا جون[قلب]

زهرا

نماز روزت قبول باشه[ماچ] عیدتم با اینکه دیره مبارک[گل][ماچ][قلب]

عارفه

سلام گلم تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارک تولدت مبارک عیدتم مبارک ایشالله همیشه خوش باشی.

فاطمه

" به تـو ، وجـودت را به خودم ، بودنت را و به دنیا ، آمدنت را تبــریک می گـویم ."

عارفه

سلام فافا جونم .بازم مبارک مطلب جدید نوشتم خوشحال میشم به من سر بزنی. راستی بی زحمت اسم وبم رو اضافه میکنی تو قسمت پیوند لینکات میشه ملودی دختری عاشق پرواز واقعا ممنونم .

مامان ماهان

خیلی خیلی تولد شما مبارک باد!! راستی اون پست سیاسی که نوشته بودی خیلی جالب بود!!‌

ارماییل

شرمنده من دوباره دیر رسیدم برای تولد فافالو به دنیا اومدنت مبارک هم سن عزیز

عارفه

سلام گلکم تولدمه , نمیایی جشن تولد. $$$$$_______________________________$$$$$ __$$$$$$$$*_________ _________,,$$$$$$$$* ___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$* ____$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$,_'.____.'_,,$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$ ______***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$**** __________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, _____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,, ____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$ ___,,*$$$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,, _,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$$$*__ *',, *____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____* ______,;$*$,$$**'____________**'$$***,, ____,;'*___'_.*__________________*___ '*,, ,,,,.;*____________---____________ _ ____ '**,,,, *.° ? ...° ....O .......°o O ° O .................° .............. ° ............. O .............o....o°o .................O....° ............o°°O.....o .